Foliscope

Ücretsiz Animasyon Yapma
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11.1 MB
  • Version 1.9
  • Dil Türkçe
  • Firma 1Button SARL
Muhteşem ve dilediğiniz gibi animasyonlar yapmak artık sizin elinizde.Basit ama güçlü araçlar kullanarak dilediğiniz animasyonları çizin.

 Folioscope, parmaklarınızla harikalar yaratabileceğiniz türde bir animasyon yapma uygulaması.iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, yaratıcılığınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Herhangi bir kağıda sıkıntıdan veya eğlenmek için yaptığımız karalamaları başarılı bir uygulamada animasyon haline getirmek isteyenlerin kesinlikle incelemesi gereken Folioscope'a şimdi biraz daha yakından bakalım.

 Folioscope oldukça iyi bir arayüz ile bizi karşılıyor ve uygulamayı kullanmaya kısa sürede alışıyorsunuz. Basit ama güçlü araçlar kullanarak çizeceğiniz animasyonları kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes kullanabilir. Dahası gerçekten başarılı çizimleriniz varsa toplulukla paylaşarak görüşleri alabilirsiniz. Parmaklarınızı kullanabileceğiniz gibi Apple Pencil ile de sorunsuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Son olarak 3D Touch ile uyumlu olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

 Eğer anında muhteşem animasyonlar yaratmaya meraklıysanız ve yeteneğiniz varsa Folioscope'u ücretsiz indirebilirsiniz. Yeteneğiniz olmasa bile oldukça keyifli vakit geçireceğinizden denemenizi kesinlikle öneririm.

Daha Fazla Göster
Foliscope indir